Akútne termíny a kontroly poprosíme objednávať telefonicky

Služby

Pery

Zväčšenie pier kyselinou hyaluronovou / doplnenie objemu / hydratácia

Sú rôzne typy pier a práve preto je nutné ku každým perám pristupovať prísne individuálne, s rešpektovaním danej anatómie pier, aby Vaše pery po zákroku pôsobili prirodzene a zákrok bol na prvý pohľad neviditeľný.

U nás na klinike pristupujeme ku každej klientke individuálne a rešpektujeme danú anatómiu pier. Ak je Vaša napr. horná pera úzka, je vhodné pristúpiť najskôr k aplikácii 0,5 ml z jednoduchého princípu. Tento typ pier sa buduje postupne, vďaka tomu môžete získať prirodzene vyzerajúce pery bez neželaného duck (kačičkového) efektu.

  • ľuďom s alergiou na niektorú zložku prípravku (likodaín – anestetický krém a sprej)
  • tehotným a dojčiacim ženám (v šestonedelí)
  • ľuďom s hemokoagulačnými ochoreniami (poruchy zrážania krvi) a so zápalom v mieste vpichu 
  • pacientom, ktorí užívajú antibiotickú / antivirotickú terapiu 
  • ľuďom s aktívnou herpetickou vírusovou infekciou prítomná kdekoľvek na tele (herpes zoster)

Po dobu 12 hodín po zákroku sa neodporúča konzumácia alkoholu, fajčenie, nadmerné používanie mimiky a aplikácia dekoratívnej kozmetiky. V žiadnom prípade sa neodporúča vystavovať sa slnečnému žiareniu, UV lúčom, nízkym teplotám a pobytu v saune po dobu 2 týždňov po ošetrení. Taktiež sa odporúča odložiť aj zubárske ošetrenie. Rozmasírovanie vzniknutých hrčiek výhradne do 2 týždňov, potom je možnosť korekcie, minimálne pri zatvrdnutí hrčky. 

Počas výkonu sa môže vyskytnúť bolestivosť, opuch, začervenanie a citlivosť. Môžu taktiež vzniknúť aj modrinky (ktoré do pár dní ustúpia) či hrčky, počas prvých 4 dní je prirodzený a normálny opuch tkaniva pier, ktorý sa do 2 týždňov vstrebe. 

Objednať sa

Objednať sa

Rezervujte si termín