Akútne termíny poprosíme objednávať telefonicky

Od 01.03.2024 zmena ordinačných hodín PO-STR 09.00-17.00

Skin&Face

O nás

O nás

Prečo sme vznikli?

Túžba robiť medicínu inak, kde profesionalita a ľudskosť sú našimi hlavnými piliermi.

V estetickej medicíne je pre nás dôležité, aby bol výsledok na prvý pohľad neviditeľný, pretože len vtedy je estetický zákrok vykonaný podľa daných anatomických proporcií. Venujeme sa aj korekcii nevydarených predchádzajúcich zákrokov

Kto sme?

Zakladateľkou kliniky je lekárka MUDr. Barbora Vargová, vyštudovala všeobecné lekárstvo na LFUK, pracovala na klinikách estetickej medicíny a momentálne pracuje na detskej kožnej klinike NÚDCH, kde sa venuje detským ochoreniam kože a špecializuje sa aj na hemangiómy. V rámci svojej pracovnej oblasti sa neustále vzdeláva a rozširuje svoje vedomosti z dermatovenerológie a estetickej medicíny. Venuje sa hlavne zahraničným štúdiám a školeniam odkiaľ prináša pre svojich pacientov vždy najnovšie informácie a znalosti.

Našim odborným zástupcom je MUDr. Martina Hertelová, absolventka všeobecného lekárstva na LFUK. Po štúdiu absolvovala povinnú prax na dermatovenerologickej klinike v Nových Zámkoch a detskej kožnej klinike NÚDCH v Bratislave, kde od roku 2023 pôsobí ako primárka oddelenia. Popri práci dermatovenerológa sa venuje aj korektívnej dermatológii, štúdiu a aktívnej účasti na slovenských a zahraničných kongresoch.

Chirurgické zákroky a ošetrenia na našej klinike vykonáva MUDr. Martin Dubovský, PhD. Je absolventom Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2017 pracuje na IV.chirurgickej klinike Univerzitnej nemocnice Bratislava - Ružinov. V roku 2023 absolvoval špecializačnú skúšku v odbore chirurgia a úspešne dokončil doktorandské štúdium v programe chirurgia. Venuje sa aj pedagogickej činnosti, je aktívny v publikačnej činnosti a aktívne sa zúčastňuje na domácich a zahraničných kongresoch.